FamilyFix

 • bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1
 • CLOUD, getAggregateRating, 26.57ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;
Mocowanie ISOFIX dla CabrioFix oraz Pearl
Od urodzenia do ok. 4 roku życia
0 - 18 kg
Product sku: MC5837
 • Pasuje zarówno do fotelików dla niemowląt, jak również do fotelików dziecięcych
 • Montaż Click & Go
 • Sygnalizacja poprawnego montażu
 • 5-stopniowa regulacja pochylenia

Opis produktu

Baza FamilyFix pasuje do fotelików CabrioFix i Pearl oraz zapewnia możliwość wpinania tych fotelików do bazy w systemie Click & Go. FamilyFix od Maxi-Cosi wyróżnia się długim okresem użytkowania, ponieważ pasuje zarówno do fotelików dla niemowląt, jak również do fotelików dziecięcych.

Montaż

Coraz więcej samochodów w Europie posiada złącza ISOFIX, więc prawdopodobnie posiada je również Twój samochód. Baza FamilyFix od Maxi-Cosi jest montowana w samochodzie właśnie z użyciem tych złączy. Montaż jest dokładnie opisany w naszej instrukcji obsługi, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces. Po zakończeniu montażu możesz pozostawić FamilyFix w samochodzie. Dzięki temu fotelik samochodowy można wpiąć lub wypiąć z bazy za pomocą jednego kliknięcia. Wskaźniki umieszczone na bazie informują Cię, gdy Twój fotelik samochodowy Maxi-Cosi jest poprawnie zainstalowany i możesz ruszać w drogę. Możesz używać bazy FamilyFix nawet wtedy, gdy Twoje maleństwo wyrośnie ze swojego pierwszego fotelika i będzie gotowe na fotelik dla starszych dzieci Pearl. Baza FamilyFix będzie pasować do fotelików CabrioFix oraz Pearl.

Bezpieczeństwo

W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Niezależne centra testów zderzeniowych, jak na przykład niemiecka organizacja ADAC (Allgemeneir Deutscher Automobil-Club), regularnie testują nasze foteliki samochodowe Maxi-Cosi w zakresie bezpieczeństwa dynamicznego oraz łatwości użytkowania. Gdy ADAC poddało testom bazę FamilyFix w połączeniu z fotelikiem CabrioFix, duet ten uzyskał ponadprzeciętne wyniki. Oprócz bezpieczeństwa, baza FamilyFix charakteryzuje się również łatwością użytkowania w związku z wprowadzeniem prostego systemu montażu fotelika Click & Go. Użycie naszej baza ISOFIX nie tylko ułatwia wpinanie fotelika CabrioFix, ale zmniejsza również ryzyko wystąpienia błędu. Zarówno ADAC jak również Maxi-Cosi rekomendują używanie bazy FamilyFix z uwagi na bezpieczeństwo i łatwość użytkowania.

Mocowanie ISOFIX dla CabrioFix oraz Pearl

Jako rodzic chcesz dokonywać dobrych wyborów. Dzięki montażowi w systemie Click & Go oraz wielostopniowej regulacji pochylenia baza FamilyFix of Maxi-Cosi zapewnia łatwość użytkowania dla rodziców oraz wygodę dla Twojego dziecka. Z bazy FamilyFix od Maxi-Cosi możesz korzystać aż Twoja pociecha skończy 4 lata. Baza pasuje do fotelików samochodowych CabrioFix oraz Pearl. To kolejny powód, dla którego warto cieszyć się z dokonanego wyboru!

Pasuje również do

Nagrody

Pearl & FamilyFix

Pearl & FamilyFix

CabrioFix & FamilyFix

CabrioFix & FamilyFix
 • bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1
 • CLOUD, getReviews, 11.64ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;