60900080_2020_maxicosi_carseat_carseataccessory_easyfix_black_3qrtright
60900080_2020_maxicosi_carseat_carseataccessory_easyfix_black_3qrtright 60912016_maxicosi_carseat_carseataccessory_easyfix_2016_black_3qrt 60900080_2019_maxicosi_carseat_carseataccessory_easyfix_black_fixedimage_front 60900080_2019_maxicosi_carseat_carseataccessory_easyfix_black_fixedimage_side

EasyFix

Montaż ISOFIX oraz za pomocą pasów bezpieczeństwa dla fotelika CabrioFix
From birth up to approx. 12 months
0 - 13 kg

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Montaż z ISOFIX/samochodowym pasem bezpieczeństwa

Bazę EasyFix można zamontować zarówno z użyciem zaczepów ISOFIX jak i samochodowego pasa bezpieczeństwa

Sygnalizacja ostrzegawcza

Sygnalizacja ostrzegawcza potwierdza prawidłowy montaż minimalizując ryzyko popełnienia błędu

System wpinania click-and-go

Dzięki systemowi click-and-go szybko i sprawnie zamontujesz i wypniesz fotelik CabrioFix

Opis produktu

Użyj wraz z fotelikiem CabrioFix, aby korzystać z systemu montażu Click & Go. Baza EasyFix od Maxi-Cosi będzie pasować do każdego samochodu dzięki możliwości użycia do montażu ISOFIX lub pasów bezpieczeństwa.

Montaż

Twój samochód nie posiada ISOFIX? A może masz drugi samochód w domu bez ISOFIX? Nie przejmuj się. EasyFix od Maxi-Cosi można zainstalować z użyciem ISOFIX, ale również za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa, dlatego będzie pasować do wszystkich samochodów. Postępuj zgodnie z krokami zawartymi w naszej instrukcji obsługi, a za łatwością zamontujesz bazę w swoim samochodzie.

Po zakończonym montażu możesz zostawić EasyFix w samochodzie. Dzięki temu fotelik samochodowy CabrioFix można wpiąć lub wypiąć z bazy za pomocą prostego kliknięcia. Wskaźniki umieszczone na bazie informują Cię, gdy Twój fotelik samochodowy Maxi-Cosi jest poprawnie zainstalowany i możesz ruszać w drogę.

Baza EasyFix pasuje do fotelika samochodowego CabrioFix.

Bezpieczeństwo

W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Nasze foteliki samochodowe oraz bazy są nieustannie poddawane testom w zakresie bezpieczeństwa oraz łatwości użytkowania, abyśmy mogli zapewnić Twojemu dziecku maksymalną ochronę.

Sprawiamy, że montaż Twojego fotelika samochodowego jest łatwiejszy i pozbawiony ryzyka popełnienia błędu. Jako producent rekomendujemy używanie bazy. Baza EasyFix zapewnia fotelikowi CabrioFix idealne zakotwiczenie.

Montaż ISOFIX oraz za pomocą pasów bezpieczeństwa dla fotelika CabrioFix

Wiemy, że często korzystasz z samochodu i że za każdym razem musisz zadbać o prawidłowy montaż fotelika samochodowego. Zdajemy sobie również sprawę, że czasem nie jest to łatwe. Właśnie dlatego stworzyliśmy bazę EasyFix. Baza umożliwia montaż fotelika w systemie Click & Go, aby zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność, że fotelik został poprawnie zainstalowany.