8007057110_2020_maxicosi_carseat_carseataccessory_tincabase_black_3qrtleft
8007057110_2020_maxicosi_carseat_carseataccessory_tincabase_black_3qrtleft 8007057110_2020_maxicosi_carseat_carseataccessory_tincabase_black_3qrtright 8007057110_2020_maxicosi_carseat_carseataccessory_tincabase_black_front 8007057110_2020_maxicosi_carseat_carseataccessory_tincabase_black_lowweight_side 8007057110_2020_maxicosi_carseat_carseataccessory_tincabase_black_side

Baza Tinca

Montaż ISOFIX dla Tinca

Dlaczego warto wybrać ten produkt

Dopasowana do fotelika Tinca

Nasza baza Maxi-Cosi Tinca została specjalnie opracowana, aby zapewnić montaż ISOFIX fotelika Tinca i-Size.

Wpinanie systemem click-and-go

Zamontuj swój fotelik samochodowy na bazie Tinca ISOFIX za pomocą jednego kliknięcia i możesz od razu ruszać w drogę.

Zgodność z normą bezpieczeństwa i-Size

Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i zgodność z najnowszymi europejskimi normami bezpieczeństwa i-Size.

Sygnalizacja prawidłowej instalacji

Wskaźniki wizualne na bazie potwierdzają prawidłowe dopasowanie, minimalizując ryzyko nieprawidłowego zamocowania.

Opis produktu

Dzięki łatwemu w obsłudze systemowi montażu za pomocą jednego kliknięcia baza Maxi-Cosi Tinca jest doskonale dopasowana do fotelika samochodowego Maxi-Cosi Tinca.

Montaż

W dzisiejszych czasach coraz więcej europejskich samochodów ma system ISOFIX, więc istnieje duża szansa, że Twój też będzie nim dysponował. Bazę Maxi-Cosi Tinca w łatwy sposób można zakotwiczyć za pomocą punktów mocujących ISOFIX Twojego samochodu. Upewnij się, że postępujesz zgodnie ze wskazówkami zawartymi w naszej instrukcji obsługi, aby poprawnie zamocować fotelik w samochodzie.

Po zamontowaniu możesz pozostawić bazę Tinca w samochodzie. Dzięki temu za każdym razem, gdy wsiadasz do auta, możesz jednym kliknięciem łatwo i bezpiecznie przymocować nasz fotelik samochodowy Tinca do bazy, a przy wychodzeniu z pojazdu jednym ruchem go z tej bazy wypiąć. Wskaźniki wizualne w bazie potwierdzą, kiedy baza Tinca i fotelik samochodowy Tinca są prawidłowo zamocowane i możesz ruszać w drogę.

Bezpieczeństwo

W fotelikach Maxi-Cosi przewieziono ze szpitala do domu ponad 50 milionów noworodków. Aby zapewnić Twojemu maluchowi najwyższy poziom bezpieczeństwa, nasze foteliki samochodowe i bazy podlegają ciągłym testom.

Jako producent zalecamy korzystanie z bazy ISOFIX. Jest łatwa w montażu, a szanse, że zrobisz to źle, są znikome, ponieważ baza informuje o prawidłowym zamocowaniu. Baza fotelika samochodowego Maxi-Cosi umożliwia montaż za pomocą jednego kliknięcia oraz poprawne i bezpieczne mocowanie.

Montaż z użyciem ISOFIX, aby zapewnić fotelikowi Tinca zgodność z i-Size

Opracowujemy produkty, które są praktyczne dla rodziny. Nasza baza Maxi-Cosi Tinca została przygotowana z myślą o rodzicu, który może z łatwością umieścić dziecko w foteliku samochodowym. Dzięki temu nie martwisz się, że montujesz coś w niewłaściwy sposób.

Nasza baza Maxi-Cosi Tinca została opracowana z myślą o dopasowaniu do fotelika samochodowego Tinca i-Size, dzięki montażowi za pomocą jednego kliknięcia.

Ponadto baza Tinca spełnia wymogi najnowszej europejskiej normy bezpieczeństwa fotelików samochodowych i-Size, a zatem zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Produkty kompatybilne