Maxi-Cosi Leona
Komfort XL. Rozmiar XS.
Nowy wózek Leona zapewnia maksymalną wygodę w bardzo kompaktowym rozmiarze, więc doskonale sprawdzi się w mieście. Bardzo lekki i łatwy do złożenia, jest wyposażony w inteligentne odwracane siedzisko, dzięki czemu można go używać od urodzenia do 4. roku życia.
Fałsz
System podróżny 3 w 1

Wózka Leona można używać od urodzenia, więc można od razu rozpocząć wspólne odkrywanie świata, a z jego inteligentnej konstrukcji można korzystać razem z dopasowaną gondolą (od urodzenia do 6. miesiąca życia) i fotelikiem samochodowym dla niemowląt (od urodzenia do 15. miesiąca życia).

Fotelik samochodowy można zamontować jednym kliknięciem na stelażu wózka Leona. Można też zamontować na tym stelażu gondolę Oria lub Jade, aby zapewnić dziecku jeszcze więcej wygody.

Maksymalna wygoda w dopasowanym do miasta rozmiarze

Wyjątkowo kompaktowy wózek Leona zapewnia wszystko; maksymalna wygoda w dopasowanym do miasta rozmiarze.Nierówne chodniki, krawężniki i ulice w mieście – nie ma problemu. Bardzo miękkie, wyściełane siedzisko wózka Leona i amortyzacja sprawiają, że każdy spacer odbywa się płynnie i niezwykle wygodnie.Jako że waży zaledwie 7,5 kg, wózek Leona jest bardzo lekki, łatwy do złożenia i mieści się w niewielkich przestrzeniach oraz w bagażniku samochodowym, więc ułatwia życie w mieście.

Ultrakompaktowy po złożeniu

Wózek Leona zapewnia maksymalną wygodę w bardzo kompaktowym rozmiarze. Bardzo lekki, mieści się w niewielkich przestrzeniach i w bagażniku samochodowym oraz ułatwia życie w mieście.

Wózek Maxi-Cosi Leona można szybko i łatwo złożyć jedną ręką, dzięki czemu zawsze możesz przytrzymać swojego malucha podczas manewrowania po schodach lub pakowania bagażnika samochodu.

 

  • Ultrakompaktowy po złożeniu
  • Składanie tylko jedną ręką

Obracane siedzisko

Konstrukcja siedziska wózka Leona sprawia, że bardzo łatwo jest zmienić pozycję dziecka z pozycji twarzą do ciebie do twarzą do świata. Zapewnia noworodkom i małym dzieciom to, co najlepsze z obu światów i najpiękniejszy widok. Kiedy dziecko jest małe, możesz siedzieć przodem do ciebie, a gdy interesuje się światem, możesz szybko i łatwo zmienić ustawienie na przodem do kierunku jazdy.

 

  • Oparcie jest odchylane w obu kierunkach
  • Pozycja leżenia na płasko w obu kierunkach

Zawsze wygodnie!

Bez względu na pogodę dziecko zawsze będzie czuło się wygodnie i będzie zrelaksowane dzięki rozkładanej budce, a rodzice mogą korzystać z wielu możliwości przechowywania akcesoriów we wózku Leona, w tym przestronnego kosza.

Regulowane oparcie

Gdy maluch rośnie, można łatwo regulować wysokość oparcia siedziska, aby dopasować ją do rosnącego dziecka, dzięki czemu możesz swobodnie zwiedzać miasto.

Sklep wszystkie produkty
Leona
Oria
Pebble 360